9°C pochmurno z przejaśnieniami

Efektywniej na Targówku! Spotkanie networkingowe

wydarzenia, Efektywniej Targówku! Spotkanie networkingowe - zdjęcie, fotografia

W ubiegły poniedziałek, 2 października w Urzędzie Dzielnicy Targówek odbyły się warsztaty pod hasłem „Kaizen – efektywność w firmach”. Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach Forum Przedsiębiorców i zgromadziło aż 34 właścicieli firm i osób planujących rozpoczęcie własnego biznesu. Niedługo kolejne spotkanie!

Metoda Kaizen to idea nieustannego rozwoju, krok po kroku, bez rewolucji, lecz systematycznie. W tym systemie myślenia o rozwoju najważniejsze jest to, aby unikać stresu związanego z dużymi zmianami, wywołującymi niepokój, reakcję obronną, strach, a w rezultacie frustrację z braków efektów.

Całość spotkania poprowadził Tomasz Miler, trener efektywnej zmiany, coach, marketingowiec i autor książki: "Kaizen. Jak osiągać wielkie cele małymi krokami" oraz bloga na temat rozwoju osobistego www.tomasz-miler.pl. Przedstawił on m.in. 10 kluczowych zasad wprowadzania Kaizen w firmach oraz zaprezentował przykłady ich zastosowania.

Po zakończeniu warsztatów odbyła się sesja networkingowa. Każdy z uczestników miał 1,5 minuty na zaprezentowanie siebie i swojej działalności.

 

 

Źródło: Urząd Dzielnicy Targówek
Fot.: Pixabay
 

Efektywniej na Targówku! Spotkanie networkingowe komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się