10°C pochmurno z przejaśnieniami

Gdzie jest administrator?

Skoro jest administracja to chyba powinien być też administrator? Ale jak widać na załączonych zdjęciach, bazarek zwany targowiskiem administratora nie ma. Targowisko Rembielińska tak nazywa się to wątpliwej urody miejsce na pewno nie jest wzorem i przykładem jak powinno wyglądać miejsce gdzie sprzedaje się żywność. Aż dziwne, że się uchowało i nikt nie reaguje na taki stan rzeczy. Może ktoś zajmie się tym miejscem i je po prostu zamknie? Bo na to, że powróci administrator chyba raczej nie ma co liczyć.

Miejsce zdarzenia mapa Targówek Warszawa


Gdzie jest administrator? komentarze opinie

  • cleo 2701 - niezalogowany 2017-03-02 14:12:49

    Witam a gdzie są normalne zdjęcia stoisk z tego bazaru. Jest to praktycznie ostatnie miejsce na Targówku gdzie można kupić świeże owoce, warzywa, mięso, wędliny ryby i inne rzeczy a może lepiej postawić kolejną Biedronkę albo inne cholerstwo z wątpliwej jakości towarem :(

  • gość 2017-03-02 19:37:51

    My tam już od dawna nie kupujemy taki tam syf. Obok w Lidlu jest wiele taniej i przyjemniej na głowy nie pada i jest parking. A miejsc na zakupy w okolicy jest sporo. Czas takich przybytków jak ten ze zdjęć już dawno minął.

  • Gość - niezalogowany 2017-03-06 19:34:46

    Artykuł sponsorowany

Dodajesz jako: Zaloguj się