9°C pochmurno z przejaśnieniami

Jak wybrać uniwersalne auto dla rodziny?

handel i usługi, wybrać uniwersalne rodziny - zdjęcie, fotografia

Zastanawiasz się nad kupnem nowego auta, ale przez zbyt duży wybór samochodów dostępnych na rynku nie możesz zdecydować się na konkretny model? Samochód dla rodziny musi spełniać określone warunki. Powinien być pojemny i praktyczny, a przede wszystkim bezpieczny i komfortowy dla wszystkich członków rodziny. Poniżej przedstawiamy kryteria, jakimi warto kierować się podczas wyboru rodzinnego samochodu oraz opisujemy model, który najlepiej sprawdzi się jako uniwersalne auto dla całej rodziny.

Komfort, wygoda i przestrzeń, czyli Škoda Octavia 3

Jednym z aut idealnie spełniających zróżnicowane potrzeby wszystkich członków rodziny jest Škoda Octavia 3. Produkowana jest od 2013 roku przez niemiecki koncern Volkswagen. Premiera podstawowego modelu Octavii 1 miała miejsce w 1996 roku. Trzecia generacja, czyli Octavia 3 jest autem z segmentu C, czyli samochodem kompaktowym, który zapewnia komfortowe podróżowanie, nawet pięciu osobom oraz sporą przestrzeń bagażnika. To właśnie główne zalety tego samochodu, które sprawiają, że jest on tak uniwersalny i doskonale nadaje się do przewożenia całej rodziny. Skoda Octavia od pierwszej generacji cieszy się sporym zaufaniem Polaków, a ostatni model – Octavia 3 łączy najlepsze cechy czeskiego pierwowzoru z nowoczesnymi rozwiązaniami niemieckiego giganta motoryzacji.

Zalety Škody trzeciej generacji

Do największych zalet Octavii 3 należy bezawaryjność, auto nawet podczas wieloletniej, intensywnej eksploatacji służy bez zarzutu i nie wymaga częstych napraw. Dodatkowo jest stosunkowo tanie w eksploatacji oraz można ją uzupełnić o dodatkowe akcesoria, które zwiększają komfort podróżowania. Octavia 3 dysponuje bagażnikiem o pojemności 590 litrów, który jest doskonale wyposażony w rozmaite pojemniki, siateczki a także wyjście 12V. Na tylnej kanapie jest sporo miejsca, dzięki czemu auto umożliwia wygodne podróżowanie nawet pięciu osobom. Niewątpliwą zaletą nowej Škody jest to, że czerpie ona dużo z technologii Volkswagena, co pozwala doposażyć auto we wszelkie udogodnienia niemieckiego producenta, m.in. podgrzewaną tylną kanapę czy wielki dotykowy ekran. Wszystkie te usprawnienia i długa lista opcjonalnego wyposażenia powodują, że Škoda Octavia 3 jest autem doskonale spełniającym oczekiwania całej rodziny. Škoda Octavia 3 występuje z silnikiem w kilku wersjach, co pozwala na dobór auta idealnie dopasowanego do indywidualnych potrzeb. Jeśli więc szukasz sprawdzonego samochodu, taniego w eksploatacji i zapewniającego maksymalne bezpieczeństwo wszystkim pasażerom, sprawdź ofertę Škody na nową Octavię 3.

Jak wybrać uniwersalne auto dla rodziny? komentarze opinie

  • gość 2017-08-19 14:08:36

    I do jazdy po mieście i na dalsze podróże dobrze się u nas w rodzinie rexton spisuje. I wygodny i przestronny i bagażnik ma pojemny. Z wakacji we Włoszech nim właśnie wróciliśmy i bez problemu się w 5 osób z bagażami zapakowaliśmy

Dodajesz jako: Zaloguj się