9°C pochmurno z przejaśnieniami

Lucek - pająk z Targówka

To jest pająk Lucek. Mieszka w piwnicy i najlepiej go czymś nie przygnieść. Szwenda się po kątach i mruczy jakieś bluzgi, chyba na PiS - ale słabo słychać.

Zimą pająki powinny mieszkać w domkach dla zimujących pająków, które im robiłem - bo nie ma much, ale ten jest tak wielki, że muchą by się nie pożywił. Poluje na konkretne duże robale - stonogi, krocionogi, prosionki i małe żuki, bo nie wszystkie robale zamarzają. W dużych piwnicach jest ciepło i schowało się tam sporo stawonogów. Ale Lucek je do wiosny wszystkie wykończy, bo ma niezły apetyt. Chociaż nie chce żreć cukru - próbowałem. Cukier jest najlepszy, ale dla owadów - szczególnie jak chce się zrobić zdjęcie, bo wtedy owad nie ucieka, tylko siedzi prawie nieruchomo na kostce cukru i długo się zajada.

Lucek jest stawonóg morderca i żre same świństwa i inne robale, ja bym tak nie potrafił, przecież to obrzydlistwo. Dawałem mu żółty ser i śmietanę - nic nie ruszył.

Jak zawsze bezinteresownie – Pzdr YARS 

 

Lucek - pająk z Targówka komentarze opinie

  • gość 2016-12-20 17:28:37

    bluzgi na pis.. bluzgi to można za takie bezsensowne agitacje puszczać. Panie YARS, fajnie piszesz, lubię to, ale nie mieszaj się pan w politykę albo polityki do artykułu o pająkach bo traci to swój urok

Dodajesz jako: Zaloguj się