9°C pochmurno z przejaśnieniami

Poszukiwani, podejrzani o kradzieże rowerów

Policjanci z komisariatu na Targówku prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży rowerów z garażu podziemnego przy ul. Św. Wincentego w Warszawie. Wizerunek sprawców tego przestępstwa zarejestrowały kamery. Każdy, kto rozpoznaje tych mężczyzn lub ma informacje dotyczące wspomnianego zdarzenia proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek, z siedzibą przy ul. Chodeckiej 3/5 pod całodobowym numerem tel. (22) 603-81-71. Informacje można także przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: [email protected].

Policjanci ze wydziału kryminalnego na Targówku prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży dwóch rowerów, do której doszło 24 lipca tego roku w garażu podziemnym w budynku przy ul. Św. Wincentego w Warszawie.

Kamery zarejestrowały wizerunek osób podejrzanych o dokonanie kradzieży rowerów o wartości 2500 zł.

Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę lub ma informacje dotyczące wspomnianego zdarzenia, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z telefoniczny z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek, z siedzibą przy ul. Chodeckiej 3/5 pod całodobowym numerem tel. (22) 603-81-71.

Informacje można także przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: [email protected]

dd

Materiał: KSP

Poszukiwani, podejrzani o kradzieże rowerów komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się