-3°C zamglenie

Rozpoznajesz te osoby? Zgłoś się na policję

Ludzie Targówka , Rozpoznajesz osoby Zgłoś policję - zdjęcie, fotografia
 • aaa
  aaa
 • z
  z
 • a
  a
 • c
  c

Policjanci z Komisariatu Policji na Targówku proszą o pomoc w identyfikacji 2 osób, które mogą mieć bezpośredni związek z kradzieżą butów o wartości ok. 1900 zł.

17 września w galerii przy ul. Malborskiej 43 na Targówku doszło do kradzieży butów. W ramach działań policji, udało się ustalić rysopis podejrzanych: kobiety oraz dwóch mężczyzn. 

Kobieta: w wieku około 30-35 lat, wzrost około 165 cm, sylwetka otyła (prawdopodobnie ciąża), ciemne włosy do ramion; ubrana w białą koszulkę, długie ciemne spodnie, obuwie koloru ciemnego, posiadała torebkę koloru ciemnego.

Pierwszy z mężczyzn był w wieku około 30-35 lat, wzrost około 170-180 cm, postawna budowa ciała, włosy krótkie wygolone po bokach; ubrany w jasną bluzę na długi rękaw, krótkie spodenki koloru ciemnego, jasne sportowe obuwie; posiada okulary oraz torbę koloru ciemnego.

Drugi mężczyzna: wzrost około 180 cm, budowy ciała lekko otyłej, włosy krótkie; ubrany w koszulkę na krótki rękaw koloru szarego z ciemnym logiem z przodu, krótkie spodnie jeansowe, ciemne obuwie; posiada ciemną torbę.

Wszystkie osoby mogące posiadać jakiekolwiek informacje dotyczące wymienionych osób proszone są o kontakt z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5, bądź pod numerem tel. 22 603-81-71 lub policjantem prowadzącym sprawę tel. (22) 603-81-52. Informacje można przekazać także w formie elektronicznej pisząc na adres: [email protected]


Rozpoznajesz te osoby? Zgłoś się na policję komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się